Srbija pretrpjela i treći poraz na SP

Beta - 16.04.2012 08:42

REJKJAVIK - Hokejaška reprezentacija Srbije izgubila je sinoć od Španije sa 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) u trećem kolu Svjetskog prvenstva druge divizije, koje se održava u Rejkjaviku.

Srbiji je ovo bio treći poraz u Grupi A, iako su odigrali svoj najbolji meč do sada na šampionatu. "Orlovi" su prethodno izgubili od Estonije i domaćina, Islanda.

Golove za Srbiju postigli su Marko Milovanović i Boris Gabrić.

Danas je slobodan dan na šampionatu, a takmičenje se nastavlja u utorak, kada se Srbija sastaje sa Hrvatskom. Ta utakmica počinje u 18.30.

Ostali naslovi

• Hiršeru veleslalom u Garmiš Partenkirhenu

01.03.2015 16:09 - Agencije

GARMIŠ PARTENKIRHEN - Austrijski skijaš Marsel Hiršer pobjednik je veleslaloma, koji je u okviru Svjetskog kupa vožen u Garmiš Partenkirhenu.

• Feningerova pobjednica superkombinacije u Banskom

01.03.2015 15:53 - Agencije

BANSKO - Austrijska skijašica Ana Feninger pobjednica je superkombinacije, koja je za Svjetski kup vožena u Banskom.

• Trijumf Baumana u Garmiš-Partenkirhenu

28.02.2015 19:30 - N.N.

Austrijski skijaš Romed Bauman trijumfovao je na osmom spustu sezone koji je u okviru Svjetskog kupa vožen u njemačkom Garmiš-Partenkirhenu.

• Ski-skokovi: Frojnd svjetski prvak

26.02.2015 19:51 - N.N.

Njemački ski-skakač Zeverin Frojnd osvojio je zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu u švedskom Falunu.

• Zlatne medalje Času i Hromcovoj

22.02.2015 16:15 - Srna

JAHORINA - Pobjednik slaloma koji je danas održan u okviru FIS Kupa "Jahorina 2015" u ženskoj konkurenciji je Petra Hromcova iz Slovačke, a u muškoj konkurenciji zlatnu medalju osvojio je Jure Čas iz Slovenije.

• Trijumf Mikaele Šifrin

22.02.2015 14:56 - Agencije

MARIBOR - Američka skijašica Mikaela Šifrin pobjednica je današnjeg slaloma, a ujedno i 51. Zlatne lisice na Pohorju kod Maribora, pošto je u jučerašnjem velaslalomu bila petoplasirana.

• Novi trijumf Majera u Zalbahu

22.02.2015 14:41 - Agencije

ZALBAH - Olimpijski šampion u spustu, Austrijanac Matijas Majer, trijumfovao je danas pred domaćom publikom u Zalbahu u superveleslalomu u okviru Svjetskog kupa.

• Ana Feninger najbrža na Pohorju

21.02.2015 19:52 - Agencije

Austrijska skijašica Ana Feninger slavila je u trci veleslaloma koja je u okviru Svjetskog kupa vožena na mariborskom Pohorju.

• Maze razočarala navijače, nije završila trku

21.02.2015 15:50 - Agencije

Aktuelna olimpijska i svetska šampionka u alpskom skijanju Slovenka Tina Maze razočarala je brojne navijače u Mariboru, pošto nije završila prvu trku veleslaloma koja se vozi za Svjetski kup.

• Hromcova i Šljivić postigli najbolje vrijeme

21.02.2015 15:44 - Srna

JAHORINA - Prvog dana međunarodnog takmičenja u alpskim disciplinama u okviru FIS Kupa "Jahorina 2015" u ženskoj konkurenciji najbolja je bila Petra Hromcova iz Slovačke, koja je dvije utrke završila za ukupno 2.17 minuta.

• Otvoren FIS kup na Jahorini

20.02.2015 19:46 - Srna

JAHORINA - Ministar porodice, omladine i sporta Republike Srpske Jasmina Davidović otvorila je večeras na Jahorini međunarodno skijaško takmičenje u alpskim disciplinama FIS kup "Jahorina 2015", koje je okupilo 51 takmičara iz 13 zemalja.

• Legendarni ruski hokejaši u Beogradu

19.02.2015 13:50 - Agencije

BEOGRAD - Legendarni ruski hokejaši Sergej Makarov, Aleksandar Jakušev, Vladimir Miškin, Vjačeslav Fetisov, Aleksej Kasatonov, Pavel Bure, Sergej Fedorov i drugi gostovaće narednog vikenda u Beogradu i odigrati prijateljski meč sa veteranima Srbije.

• Škola kojoj ni talibani ne mogu ništa

16.02.2015 21:49 - BBC

Jedina pakistanska škola skijanja opstala je uprkos svim poteškoćama čak i nakon napada talibana od prije dvije godine.

• Trijumf Granža za kraj

16.02.2015 21:02 - N.N.

Francuski skijaš Žan-Baptist Granž osvojio je zlato u slalomu posljednjeg dana Svjetskog prvenstva u Biver Kriku i Vejlu, u Sjedinjenim Američkim Državama.

• Austrijancima 9 medalja

16.02.2015 09:39 - Fena-Hina

VAIL - S pet zlatnih i ukupno devet medalja, skijaška reprezentacija Austrije najuspješnija je na 43. svjetskom prvenstvu u alpskom skijanju koje je održano u Biver Kriku, dok je Hrvatska prvi put nakon 2009. ostala bez medalje.