KOZARSKA DUBICA - Bojan Milovanović (29), koji je prije dva dana ubijen u Banjaluci, sahranjen je danas na gradskom groblju Urije u Kozarskoj Dubici.
Komentari 4
Komentare na ovu vijest mogu postaviti samo prijavljeni čitaoci.
Prijavi se!Nemate napravljen nalog? Registrujte se!
Registrujte se!Za registraciju vam je potrebna email adresa koja će ujedno biti i korisničko ime. Nakon potvrđivanja naloga putem email adrese odaberite nadimak preko kojeg će vas drugi čitaoci prepoznavati.
Nevidljivi su svi podaci koje ste upisali, kao i email adresa, osim nadimka.
Nadimak će aplikacija napraviti od dijela email adrese. To možete promijeniti nakon aktivacije naloga u dijelu za upravljenje nalogom.
Ukoliko ste prijavljeni, nalogu možete pristupiti u padajućem meniju koji se nalazi u gornjem desnom uglu, klikom na svoj nadimak i odabirom stavke "Podešavanja".
a BL velegrad,to vi ko new york ili sta
Uzgred jedan iz Grahova a drugi iz Drvara.....to dovoljno govori kakva se mraka sve spustila u BL
Tuga.....
Crni Petrovic mentolu jedan,kakve veze ima odakle su, 80% Banja Luke je doslo od nekuda, al tebi nije ni bitno sto je jedan zivot ugasen, vec samo da izlijecis svoju bolesnu frustraciju.