U istom danu njemački dnevnik "Bild" objavio je dva komentara u kojima se bavi Novakom Ðokovićem - jedan u kom se kritikuje obrazloženje suda u Australiji, a drugi ponašanje prvog tenisera svijeta.
Komentari 2
Komentare na ovu vijest mogu postaviti samo prijavljeni čitaoci.
Prijavi se!Nemate napravljen nalog? Registrujte se!
Registrujte se!Za registraciju vam je potrebna email adresa koja će ujedno biti i korisničko ime. Nakon potvrđivanja naloga putem email adrese odaberite nadimak preko kojeg će vas drugi čitaoci prepoznavati.
Nevidljivi su svi podaci koje ste upisali, kao i email adresa, osim nadimka.
Nadimak će aplikacija napraviti od dijela email adrese. To možete promijeniti nakon aktivacije naloga u dijelu za upravljenje nalogom.
Ukoliko ste prijavljeni, nalogu možete pristupiti u padajućem meniju koji se nalazi u gornjem desnom uglu, klikom na svoj nadimak i odabirom stavke "Podešavanja".
Za divno cudo slazem se sa Njemackim novinarom,ova dvojica su najbolji u svom domenu i trebaju da progovore a ne da sute jer u njihovom slucaju sutnja nije izbor vec nesto sasvim drugo !
Đoković je veliki profesionalac. Oglasiće se kada se završi AO. Ne želi svojim izjavama da utiče na sportska dešavanja.