Aguero zabio pa bez svijesti prebačen u bolnici

Napadač Argentine i fudbaler Mančester Sitija Serhio Aguero izgubio je svijest u svlačionici na poluvremenu prijateljske utakmice između Argentine i Nigerije.

On je iz igre izašao na poluvremenu, a kako navode inostrani mediji, Argentinac je u svlačionici izgubio svijest te je odmah prebačen u obližnju bolnicu gdje će biti podvrgnut dodatnim pregledima.

Nigerija je savladala Argentinu rezultatom 4:2 iako su Gaučosi imali prednost od 2:0. Drugi pogodak za Argentinu postigao je upravo Aguero.

Podsjećamo, Aguero je krajem septembra imao saobraćajnu nesreću u Amsterdamu nakon što se taksijem vraćao s koncerta pjevača Malume.