Jojić i Gomeš za pobjedu Partizana protiv Radnika

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana pobijedili su večeras Radnik iz Surdulice 2:0 (1:0) u Humskoj u 13. kolu Superlige Srbije.

Izabranici Aleksandra Stanojevića do 11. pobjede u prvenstvu došli su golovima Miloša Jojića u 33. minutu i Rikarda Gomeša u 73. minutu.

Partizan sada ima 34 boda na prvom mjestu na tabeli Superlige Srbije.

Stanojević: Svaka cašt

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan pobjedom protiv Radnika. "Teško je bilo probiti, oni se organizovano brane, malo su golova primili od početka sezone. Stvarno sam zadovoljan, iako smo vodili sa 2:0, momci su napadali sve vreme, imali četiri-pet izuzetnih šansi i stvarno svaka čast", rekao je Stanojević za TV Arena sport poslije meča.

Crno-bele u četvrtak očekuje Gent u Ligi konferencija. ''Spremamo se za četvrtak. Pozivamo navijač da nam pomognu, da vidimo gde smo, šta smo i da napadnemo to prvo mesto'', zaključio je Stanojević.