Mladost i Voša ispali iz Lige Evrope

Fudbaleri Vojvodine eliminisani su u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su u revanšu u Slovačkoj izgubili od Ružomberoka 2:0 (0:0).

Domaći tim slavio je autogolom Nikole Kovačevića u 67. i pogotkom Jana Masla u 87. minutu i izborio duele protiv norveškog Brana.

U prvom meču u Novom Sadu Vojvodina je trijumfovala 2:1.

I fudbaleri lučanske Mladosti su ispali iz takmičenja, nakon što su i u revanšu izgubili protiv Intera iz Bakua 2:0.

Inter je, poslije pobjede u Srbiji 3:0, u Azerbejdžanu pobijedio golovima Brazilca Denisa u 23. i Nizamija Alijeva u 74. minutu.

Mladost je meč završila sa desetoricom jer je zbog dva žuta kartona isključen Aleksandar Pejović u finišu prvog poluvremena.

Fudbaleri Intera u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope sastaju sa Folom iz Luksemburga.