Nesportski potez Amerikanca, rugao se Meksikancu zbog visine

U noći s utorka na srijedu u Nešvilu je odigrana prijateljska utakmica između SAD-a i Meksika, a domaći su slavili rezultatom 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je Adams u 71. minutu, četiri minute nakon što je igrač Meksika Zaldivar dobio direktan crveni karton.

Ipak, sam rezultat ostao je u sjeni nesportskog i jadnog ponašanja američkog fudbalera Metjua Miazge, koji je na vrlo ružan način provocirao protivničkog igrača Dijega Laineza.

U 65. minuti utakmice američki defenzivac unio se u licu omalenom 18-godišnjem Meksikancu pa mu se grimasama i pokretima ruku izrugivao zbog visine.