Partizan slavio protiv Voždovca, četvrti uzastopni trijumf TSC-a

Fudbaleri Partizana savladali su danas Voždovac 2:1 (0:0) u utakmici 26. kola Superlige Srbije, koja je zbog pandemije virusa korona odigrana pred praznim tribinama na stadionu Tržnog centra.

Golove za crno-bijele postigli su Aleksandar Šćekić u 62. i Bojan Matić u 65. minutu, dok je pogodak za domaćina i to veoma efektan dao Miloš Stojčev u 69. minutu.

Partizan se na ovaj način revanširao Voždovcu za istovetan poraz u Humskoj u prvom delu sezone i produbio krizu domaćina, koji je sada u seriji od šest uzastopnih poraza, prvom za novog trenera Jovana Damjanovića.

Prethodno, u prvom meču dana TSC je u Senti savladao Radnik 2:1 i upisao četvrti uzastopni prvenstveni trijumf.

U vojvođanakom derbiju Spartak i Vojvodina odigrali su bez golova u Subotici, Radnički je savladao Mačvu 3:1, Mladost je u Lučanima bila bolja od Inđije 2:1, dok su u Ivanjici Javor i Čukarički remizirali 2:2.

Od 18 sati igraju Crvena zvezda - Napredak i Proleter - Rad.