Remi na "Marakani", Pavkov spasio Zvezdu

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su rezultatom 1:1 u 159. "vječitom derbiju" koji se igrao na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu.

Do vođstva u utakmici 24. kola srpskog šampionata gosti iz Humske stigli su nakon velike zbrke u šesnaestercu Crvene zvezde.

Loše su reagovali štoperi tima Vladana Milojevića, Milan Borjan je loptom napucao Nemanju Nikolića, koji je tako postigao pogodak.

Zvezda je u 74. minutu stigla do rezultatskog poravnanja. Heroj meča protiv Liverpula Milan Pavkov, baš kao i u duelu sa Englezima, raspalio je po lopti, tačno sa ivice šesnaesterca, a ona se odbila o stativu i ušla u mrežu crno-bijelih.

U 87. minutu "zaiskrilo" je na terenu između igrača oba tima na terenu, pa su se u dodatno nagurivanje uključile i klupe Zvezde i Patizana, ali su se strasti na terenu brzo smirile.

Sudija meča, Danilo Grujić biće pod posebnim povećalom nakon ovog meča zbog sporne situacije kad je poništio Benu gol. Opširnije o tome pročitajte OVDJE.