Borac sa 3:0 ispratio Drinu (FOTO)

Borac sa 3:0 ispratio Drinu  (FOTO)

BANJALUKA - Fudbaleri Borca pobjedili su večeras u Banjaluci Drinu iz Zvornika rezultatom 3:0. Golove za Borac su postigli Tonij Jović i Vladan Milosavljev u prvom te Lazar Mrjanović u drugom poluvremenu

Borac je odlično počeo meč i zaprijetio u tri navrata gostima, ali bez konačne realizacije. Naleti Borca urodili su plodom u 30. minutu kada Jović pogađa za 1:0.

Do kraja poluvremena i drugi put se zatresla mreža gostiju, a strijelac je bio Milosavljev u 42. minutu.

Dominacija Banjalučana nastavljena je i u drugom poluvremenu, ali sa manje šansi za pogodak.

Konačnih 3:0 postavio je Marjanović u 70. minutu.

Ovo je prva pobjeda Borca u proljećnom dijelu sezone nakon što su Banjalučani imali jedan remi sa Slobodom na domaćem terenu (0:0) i izgubili od Olimpika u gostima (3:0). Za Drinu je ovo prvi poraz nakon pobjede protiv Rudara u gostima (1:0) i remija sa Slavijom kod kuće (1:1).