Impresum

NIGD "DNN"

Braće Pišteljića 1
Banja Luka
78000
Bosna i Hercegovina
In memoriam Željko Kopanja
Direktor NIGD "DNN"

Portal

Milan Šekara
Urednik
Zoran Lukić
Webmaster
E-mail: zlukic@nezavisne.com

Štampano izdanje

Sandra Gojković-Arbutina
Glavni i odgovorni urednik
E-mail: Sandra.Gojkovic@nezavisne.com
Gordana Milinković
Zamjenik glavnog i odgovornog urednika i Urednik vijesti
E-mail: Gordana.Milinkovic@nezavisne.com
Maja Rener-Smajović
Pomoćnik glavnog i odgovornog urednika
E-mail: majki_r@yahoo.com
Tatjana Rogulja
Unutrašnja politika
E-mail: Tatjana@nezavisne.com
Rade Šegrt
Ekonomija
E-mail: rades@nezavisne.com
Maja Brkić
Svijet i Region
E-mail: majav@nezavisne.com
Vesna Iliktarević
NN2 i Banja Luka
E-mail: vesnail@nezavisne.com
Minja Šuković
Kultura i scena
E-mail: Minja.Sukovic@nezavisne.com
Bojana Petković
TV mreža
E-mail: bojanap@nezavisne.com
Goran Karać
Sport
E-mail: gkarac@nezavisne.com
Ivana Pastir
Tehnička priprema
E-mail: ivanap@nezavisne.com
Aleksandar Čavić
Fotografija
E-mail: Aleksandarc@nezavisne.com
Štampa NIGD "DNN"
za Štampariju Aleksandar Kopanja

Adresa Redakcije

NIGD "DNN", Banja Luka
Braće Pišteljića 1
Banja Luka
78000
Bosna i Hercegovina
Tel: +387 51 331-800
Fax: +387 51 331-810
E-mail: desk@nezavisne.com
E-mail: portal@nezavisne.com

Žiro računi

Nova Banka a.d. Banjaluka:
555 007 00032075 62 (KM)
Addiko Bank a.d. Banja Luka:
552 000 00000952 20
NLB Razvojna banka ad Banjaluka:
562 099 00012783 72
Plaćanje iz inostranstva:
ACCOUNT NUMBER:
502012000-06450001634-450023
Swift code:
RZBABA2S

Rješenjem Ministarstva informacije Republike Srpske broj 01- 45/95, "Nezavisne novine" upisane su u registar javnih glasila pod brojem 118.

Najčitanije