Hamiltonu pol pozicija u Saudijskoj Arabiji

Vozač Mercedesa Luis Hamilton osvojio je pol poziciju uoči sutrašnje trke za Veliku nagradu Saudijske Arabije u Formuli 1.

Sainc: Staza u Džedi stvoriće puno gužve na sredini kolone

Prema riječima Karlosa Sainca, pilota Ferarija, konfiguracija staze u Džedi, na kojoj će se ovog vikenda prvi put voziti u šampionatu Formule 1, doprinijeće drastičnom ...

Hamilton: Pobijediti Ferstapena za osmu titulu bio bi moj ...

Luis Hamilton kaže da bi osvajanje osmog svjetskog prvenstva ove godine bilo njegovo najznačajnije ostvarenje do sada ako bi pobijedio Maksa Ferstapena u posljednje dvije utrke.

Hamilton: Zakon u Arabiji je zastrašujuć

Šampion svijeta u Formuli 1 Luis Hamilton komentarisao je ljudska prava u Saudijskoj Arabiji pred trku koja se predstojećeg vikenda vozi u toj zemlji.

Perez: Idemo na sve ili ništa u ove zadnje dvije utrke sezone

Serhio Perez kaže da će Red Bull ići "na sve ili ništa" u zadnje dvije utrke sezone kako bi pobijedili Mercedes u borbi za vozački i konstruktorski naslov.

Horner: Osvajanje naslova bi bilo najveće ostvarenje

Šef Red Bulla, Kristian Horner kaže da osvajanje jednog od naslova u sezoni 2021. godine bi za ovu momčad bilo najveće ostvarenje.

Preminuo legendarni Frenk Vilijams

Osnivač Vilijamsa, jednog od najtrofejnijih timova u istoriji Formule 1, ser Frenk Vilijams preminuo je u nedjelju u 80. godini života.

Formula 1 na Katalunji do 2026. godine

Trka za Veliku nagradu Španije na stazi Katalunja ostaće u kalendaru do 2026. godine, saopšteno je iz Formule 1.

Hamilton: Plašim se novog sudara

Luis Hamilton, svjetski šampion u Formuli 1, strahuje da bi moglo da bude još incidenata na stazi do kraja sezone.

Kako radi bolid Formule 1?

Da li ste se nekada zapitali kako radi bolid Formule 1?

Botas o Kataru: Moj bolid nije bio isti kao Hamiltonov

Valteri Botas nije vozio bolid sa istim specifikacijama kao Luis Hamilton na Velikoj nagradi Katara. Finski vozač nije završio utrku, jer mu je pukla guma, pa nije bio u stanju ...

Hamilton slavio u Kataru, Alonso na podijumu

Vozač Mercedesa Luis Hamilton trijumfovao je na prvoj Velikoj nagradi Katara u istoriji, voženoj kao 20. trka ovogodišnjeg šampionata Formule 1.

Hamiltonu pol poziciju u Kataru, Ferstapen kreće drugi

Britanac iz Mercedesa Luis Hamilton startovaće prvi na trci za Veliku nagradu Katara u Formuli 1, pošto je danas bio najbrži na zvaničnom treningu.

Ferstapen ubjedljiv na prvom treningu u Kataru

Maks Ferstapen, vozač Red Bulla, bio je ubjedljivo najbrži na prvom treningu za Veliku nagradu Katara.

Lekler: Peto mjesto u prvenstvu vozača je moguće

Nakon što su učvrstili vodstvo u prvenstvu konstruktora nad McLarenom, Šarl Lekler cilja na peto mjesto u poretku vozača tekuće sezone.