Goran Bošnjak preuzeo je predsjedavanje Atletskim savezom BiH od Đurđice Rajhel- Šišul, a novu dužnost je preuzeo na redovnoj sjednici Skupštine Saveza u subotu u Zenici.

Japanka slomila nogu, pa puzila 200m kako bi predala štafetu

Često smo svjedoci herojskih podviga u sportu, ali rijetko koji može da se mjeri sa Japankom koja je oduševila svijet svojom požrtvovanošću i posvećenost timu.

Atletičari iz Kenije slavili na maratonu u Istanbulu

Atletičar iz Kenije Felix Kimutai pobjednik je 40. Vodafone maratona u Istanbulu, a njegova sunarodnjakinja Ruth Chepngetich slavila je pobjedu u ženskoj konkurenciji.

Pet medalja za AK "Prnjavor" u Beogradu

Atletski klub "Prnjavor" osvojio je pet medalja na 42. krosu Partizana koji je održan juče u Beogradu.

Atletski klub "Prnjavor" blistao na uličnoj trci u Pančevu

Na danas održanoj 71. Međunarodnoj uličnoj trci u Pančevu ponovo su blistali članovi Atletskog kluba "Prnjavor".

Babić treći, Kosićeva 11.

Atletičar Banjaluke Dušan Babić bio je treći u trci na 10 kilometara koja je održana u sklopu 23. Ljubljanskog maratona.

"Banjalučka zimska petica" 2. decembra

​BANJALUKA - "Banjalučka trkačka liga" 2. decembra u banjalučkom parku "Mladen Stojanović" organizovaće četvrtu trku "Banjalučka zimska petica".

Radulović viceprvak Srbije u krosu

Filip Radulović, mladi aletičar Prnjavora postao je vicešampion Srbije u krosu. On je u subotu u Pančevu nastupio u konkurenciji 2010/2011. godište i osvojio srebnu medalju.