Impresum

NIGD "DNN"

Braće Pišteljića 1
Banja Luka
78000
Bosna i Hercegovina
+387 51 331 800

In memoriam
Željko Kopanja
Direktor NIGD "DNN"

Portal

Direktor i glavni i odgovorni urednik
Zoran Lukić
zlukic@nezavisne.com


Štampano izdanje

Glavni i odgovorni urednik
Sandra Gojković-Arbutina
Sandra.Gojkovic@nezavisne.com

Zamjenik glavnog i odgovornog urednika i Urednik vijesti
Gordana Milinković
Gordana.Milinkovic@nezavisne.com

Zamjenik glavnog i odgovornog urednika
Minja Šuković
Minja.Sukovic@nezavisne.com

Unutrašnja politika
Vesna Iliktarević
VesnaIL@nezavisne.com

Ekonomija
Tatjana Rogulja
Tatjana@nezavisne.com

Svijet i region
Dragana Raduški
draganaR@nezavisne.com

NN2 i Banja Luka
Diana Tomaš
dianam@nezavisne.com

Kultura i scena
Blaženka Cuca
blazenkal@nezavisne.com

TV mreža
Bojana Petković
bojanap@nezavisne.com

Sport
Goran Karać
gkarac@nezavisne.com

Tehnička priprema
Slađana Teinović
sladjanat@nezavisne.com

Fotografija
Velibor Tripić
VeliborT@nezavisne.com

Štampa NIGD "DNN"
za Štampariju Aleksandar Kopanja


Adresa Redakcije

NIGD "DNN", Banja Luka
Braće Pišteljića 1
Banja Luka
78000
Bosna i Hercegovina
Tel: +387 51 331-800
Fax: +387 51 331-810
E-mail: desk@nezavisne.com
E-mail: portal@nezavisne.com

Žiro računi

Nova Banka a.d. Banjaluka: 555 007 00032075 62 (KM)
Addiko Bank a.d. Banja Luka: 552 000 00000952 20
NLB Razvojna banka ad Banjaluka: 562 099 00012783 72

Plaćanje iz inostranstva:
ACCOUNT NUMBER: 502012000-06450001634-450023
Swift code: RZBABA2S
IBAN: BA391610645000163448