Pijetlović: Rusi mogu svakoga da pobede

Srpski vaterpolista Duško Pijetlović rekao je da Srbija mora da uspostavi sistem igre u drugom kolu Evropskog prvenstva protiv Rusije.

Srbija "potopila" Rumuniju na startu Evropskog prvenstva

Vaterpolisti Srbije pobijedili su Rumuniju na startu Evropskog prvenstva u Barseloni rezultatom 11:5.

EP: Crna Gora neubjedljiva protiv Francuske

Vaterpolisti Crne Gore pobjedom su startovali Evropsko prvenstvo u Barseloni slavivši protiv reprezentacije Francuske 8:6.

Vaterpolisti Srbije startuju na EP u Barseloni

Delfini vole da pišu istoriju. Vaterpolisti večeras (20.30) protiv Rumunije počinju napad na četvrtu uzastopnu titulu prvaka Evrope i sačuvaju li tron postaće prva selekcija ...

Vaterpolo klub Banjaluka osvojio prvenstvo BiH

Vaterpolo klub Banjaluka nakon prvenstva Republike Srpske osvojio je i prvenstvo BiH na finalnom turniru u Banjaluci pobjedama nad sarajevskom "Mladosti" 22:3 i domaćim ...

Tur d'Frans: Martin najjači na usponu

Danijel Martin, biciklista UAE ekipe, pobjednik je šeste etape Tur d'Fransa vožene od Bresta do Mur de Bretanja u dužini od 181 kilometra.

Rafterima BiH bronza na EP

Bh. rafteri osvojili su bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu, R4, koje se održava u Slovačkoj.

Tadićeva 33. na EP

Bh. plivačica Tina Tadić (2003. godište) bila je 33. na 200 metara prsno na Evropskom juniorskom prvenstvu u Helsinkiju.