BiH pobijedila Egipat u drugom kolu SP-a u sjedećoj odbojci

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci ostvarila je drugu pobjedu na Svjetskom prvenstvu u Holandiji.

Odbojkaški kamp okupio oko 100 učesnika

Kamp Odbojkaškog saveza RS koji ovaj savez organizuje u saradnji sa Ministarstvom porodice omladine i sporta u Vladi RS počeo je juče na palama, a okupio je oko 100 ...

Maja Živković i Jelena Šakotić donijele prvo zlato za BiH

Maja Živković i Jelena Šakotić osvojile su prvu zlatnu medalju za Bosnu i Hercegovinu u odbojci na pijesku. Ženski par ispred Odbojkaškog saveza BiH osvojio je balkanski ...

Tur d'Frans: Kocka izazvala haos

Džon Degenkolb, biciklista Trek-Segafreda, pobjednik je devete etape Tur d'Fransa, vožene od Aras Sitadele do Rubea u dužini od 156,5 kilometara.

Tanovićeva prvakinja Balkana

Lejla Tanović najbolja biciklistkinja Bosne i Hercegovine osvojila je zlatnu medalju na Balkanskom prvenstvu u elite kategoriji održanom u Rumuniji.

Odbojkaši BiH pobjedom otvorili SP

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci pobjedom je danas krenula u odbranu titule na Svjetakom prvenstvu u Holandiji.

Pakjao ne razmišlja o penziji

Legendarni filipinski bokser nema na umu penziju, dok se sprema za novi povratak u ring.

Tur d'Frans: Gavirija pobjednik četvrte etape

Fernando Gavirija, biciklista Kvik-step Florsa, pobjednik je četvrte etape Tur d'Fransa vožene od La Bola do Sarzoa u dužini od 195 kilometara.