"Zbog propusta bez Evropa kupa"

Olimpijski centar "Jahorina" saopštio je da je kandidatura ovog centra za organizaciju Evropa kupa u alpskom skijanju odgođena za godinu zbog propusta Skijaškog/Smučarskog ...

Hokejaši Finske svjetski prvaci

Reprezentacija Finske novi je svjetski prvak u hokeju na ledu.

Putin dao osam golova na egzibicionoj utakmici u hokeju

Ruski predsjednik Vladimir Putin dao je osam golova na egzibicionoj utakmici u hokeju na ledu, igrajući u timu sa ruskim hokejaškim zvijezdama.

Putin izašao na led i zaigrao hokej

Predsjednik Rusije Vladimir Putin učestvuje u utakmici Noćne hokejaške lige u Sočiju.

Hokejašima Srbije zlato i plasman u Prvu diviziju

Hokejaši Srbije osvojili su zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu Druge divizije A grupe u Beogradu i plasirali se u Prvu diviziju, čime su ponovili najveći uspjeh ...

Hokejaši Srbije bolji od Hrvatske na startu SP

Hokejaši Srbije pobjedom su startovali na Svetskom prvenstvu druge divizije A grupe u Beogradu, pošto su sinoć savladali Hrvatsku sa 3:1 (1:1, 1:0, 1:0).

Bh. hokejaši sutra putuju na kvalifikacije u Abu Dabi

Seniorska reprezentacija BiH u hokeju na ledu sutra će otputovati u Abu Dabi (UAE) na kvalifikacijski turnir za ulazak u treći rang IHF-a.

Mladi hokejaši Srbije "zaledili" Hrvatsku

Mladi hokejaši Srbije, igrači do 18 godina, savladali su večeras Hrvatsku 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) u drugom kolu Svjetskog prvenstva II divizije B grupe koje se održava u Beogradu.