''Crveni đavoli'' se spasili nove bruke: Fernandeš kapitenski

Mančester junajred je imao silne muke da pobijedi posljednjeplasirani Šefild junajted na ''Old Trafordu'', 4:2 (1:1).

Dva puta su vodili gosti, Junajted je ponovo pokazao niz slabosti, ali je nekako došao do preokreta i pobjede.

Džejden Bogl je donio prednost Šefild junajtedu u 35. minutu, da bi Hari Megvajer izjednačio u 42. minutu.

Gosti su poveli ponovo u 50. minutu poslije gola Breretona Dijasa, ali Junajted je uspio da se vrati.

Bruno Fernadeš je sa penala u 61. minutu izjednačio na 2:2, da bi potom sjajnim golom lijevom nogom sa 20 metara pogodio i za 3:2.

U 85. minutu mrežu gostiju zatresao je i Rasmus Hojlund i tako prekinuo seriju mečeva bez postignutog gola.

Do bodova je došao i Kristal Palas koji je kod kuće golovima Žan-Filipa Matete u 55. i 88. minutu pobijedio Njukasl sa 2:0 (0:0).