Darko Lazović strijelac u pobjedi Verone

VERONA - Fudbaleri Verone pobijedili su danas na svom terenu ekipu Fiorentine rezultatom 2:1 (1:1) u meču 35. kola italijanske Serije A.

Golove za Veronu postigli su srpski reprezentativac Darko Lazović u 13. iz penala i Tijani Noslin u 59. minutu. Jedini strijelac za goste bio je Gaetano Kastrovili u 42. minutu.

Lazović je bio starter u ekipi Verone, zamijenjen je u 74. minutu, dok je njegov sunarodnik Stefan Mitrović bio na klupi za rezerve. Za ekipu Fiorentine cijeli meč je odigrao još jedan srpski reprezentativac Nikola Milenković.

Fiorentina je trenutno na osmoj poziciji na tabeli Serije A sa 50 bodova, dok je Verona 14. sa 34. Verona će u narednom kolu dočekati Torino, dok će Fiorentina u Firenci igrati sa Moncom.

Fudbaleri Kaljarija i Lećea odigrali su ranije danas bez pobjednika, 1:1, dok na meču Empoli - Frozinone nije bilo golova.