Paderborn pobijedio poslije 10 utakmica

HANOVER - Fudbaleri Paderborna prekinuli su seriju od 10 mečeva bez pobjede pošto su večeras bili bolji od Hanovera u gostima sa 2:1 (0:0) u posljednjoj utakmici 21. kola njemačke Bundeslige.

Iako je Hanover poveo golom Marsela u 66. minutu, Paderborn je kasnije podsjetio na partije koje je prikazivao na startu sezone, kada je bio jedno od najprijatnijih iznenađenja.

Gosti su za samo osam minuta preokrenuli rezultat golovima Srđana Lakića i Albana Mehe, čime su došli do veoma značajnih bodova u borbi za opstanak.

Paderborn je trijumfom na neugodnom gostovanju u Hanoveru pobjegao sa mjesta koje vodi u Cvajtu, na kojem se sada nalaze Herta i Frajburg.

Upravo su se danas sastala ta dva tima, a pobjedu u Berlinu izvojevali su fudbaleri Frajburga. Strijelci na Olimpijskom stadionu bili su Feliks Klaus i Maksimilijan Filip.