Real ubjedljiv i bez Ronalda

MADRID - Fudbaleri madridskog Reala zabilježili su četvrtu pobjedu u nizu, pošto su na svom terenu savladali Sosijedad sa 4:1 (1:1) u 21. kolu španske Primere.

Iako je madridski tim igrao bez najboljeg igrača i strijelca Kristijana Ronalda, to nije mnogo uticalo i Real je ostvario još jedan ubjedljiv trijumf.

Sosijedad je već u prvom minutu poveo golom Arica Elustonda poslije kornera Rubena Parda, ali slavlje gostiju nije mnogo trajalo jer je ubrzo Džejms Rodrigez izjednačio rezultat.

Štoper Serhio Ramos je preokrenuo rezultat u 37. minutu, a dileme oko pobjednika riješio je Karim Benzema sa dva gola u drugom poluvremenu.

Real je na taj način ostao na čelu Primere sa 51 bodom, četiri više u odnosu na drugoplasiranu Barselonu.