Sasuolu samo bod protiv Kaljarija

RIM - Fudbaleri Sasuola i Kaljarija igrali su danas neriješeno 1:1, u prvoj utakmici 33. kola italijanske Serije A.

Debitant u elitnoj konkurenciji propustio je priliku da pobjedom zakorači ka opstanku pošto je poveo u prvom poluvremenu.

Gosti sa Sardinije, međutim, izjednačili su samo dva minuta nakon odmora iz penala, a jalova inicijativa Sasuola u nastavku nije donijela promjenu rezultata, pa je domaćin ostao među ugroženim klubovima sa dva boda zaostatka za Bolonjom i Kjevom, prvim iznad zone ispadanja.

Kaljari je ostao na 15. poziciji prvenstvane tabele sa osam bodova iznad opasne zone.

Sasuolo - Kaljari 1:1 (Zaza 36 - Ibraimi 47. penal)