Zvezda ponovo ''potopila'' crno-bijele

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Partizana 2:0 u polufinalu Kupa Srbije i tako se znatno približili duploj kruni.

Utakmica je djelimično kasnila kao protest igrača Partizana zbog suđenja na prošlom derbiju.

Četa crveno-bijelih ponovo je bila prejaka za ekipu koju sa klupe predvodi Igor Duljaj.

Crveno-bijeli su pitanje pobjednika, praktično, riješili već nakon pola sata igre kad je na semaforu stajalo 2:0 u korist domaćeg sastava. Dvostruki strijelac za Zvezdu bio je Piter Olajinka i to u 27. i 29. minuti.

Zvezda je igrala dosta organizovano i smisleno, pametno je pristupila većerašnhjem duelu, dok sa druge strane Partizan je odigrao možda svojih najlošijih 45 minuta ove sezone kada je riječ o prvom poluvremenu.

tako, u roku od samo nekoliko dana, Partizan je pretprio čak dva poraza od vječitog rivala, a Zvezda se u istom tom roku približila korak ka novoj duploj kruni.

Ono što trenera Vladana Milojevića nakon ovog susreta i značajne pobede treba da zabrine su povreda Pitera Olajinke, ali i problemni sa ramenom Aleksandra Dragovića.