Cedevita nakon produžetaka savladala Darušafaku

Anadolija

Cedevita je u okviru 7. kola grupe "A" Evrolige u "Domu sportova" nakon produžetaka savladala Darušafaku rezultatom 89:83.

Gostujući tim je dosta boljom igrom prvu četvrtinu dobio sa 17:13.

Darušafaka je i u drugoj četvrtini bila bolja sa 24:14, pa su gosti na odmor otišli s velikom prednošću od 41:27.

Domaćin je u nastavku zaigrao mnogo bolje, pa su treću četvrtinu dobili rezultatom 19:14.

Cedevita je odličnom igrom u zadnjoj četvrtini bila bolja sa 30:21, za 76:76 u regularnom toku vremena, nakon čega su se igrali produžeci.

Košarkaši Cedevite su u produžecima bili bolji sa 13:7, te su slavili sa konačnih 89:83.

Poslije 7. nekompletiranog kola, lider grupe "A" je Darušafaka, a slijede Cedevita, Uniks Kazan, Torino, MoraBanc Andora i Levaloi.