Ostali sportovi

Banjaluci Kup RS

BANJALUKA - Stonoteniski klub Banjaluka pobjedom u finalu nad STK Borac rezultatom 3:1 u pobjedama osvojio je takmičenje Kupa Republike Srpske u muškoj konkurenciji.

Na turniru Kupa koji je održan proteklog vikenda u Sportskoj dvorani "Obilićevo" u Banjaluci je učestvovalo šest ekipa, a veliko iznenađenje u finalu priredio je mladi stonoteniser Banjaluke Nikola Mihailović (15) koji je u finalu nadigrao uzdanicu Borca Sinišu Marčetića.

Održano je takmičenje i u ženskoj konkurenciji u kojem su učestvovale tri ekipe, a trofej Kupa RS  je osvojila ekipa Prijedora, koja je sa 3:1 u pobjedama u finalu pobijedila Banjaluku. Organizator turnira je bio STK Banjaluka, iz kojeg ističu da su zadovoljni kako je sve proteklo.