Tržište

Novoj banci Banjaluka uručen zlatni BAM

Novoj banci Banjaluka uručen zlatni BAM
Novoj banci Banjaluka uručen zlatni BAM
N.S.

BANJALUKA - Nova banka Banjaluka dobitnik je zlatnog BAM-a dodijeljenog u kategoriji banaka s najvećim iznosom aktive s pretežno domaćim kapitalom, saopšteno je iz ove banke.

Odabir dobitnika izvršen je na osnovu ključnih finansijskih pokazatelja objavljenih u revizorskim izvještajima banaka za proteklu godinu. Svečano uručenje nagrada organizovano je u Sarajevu, u sklopu 2. FinConf konferencije posvećene inovacijama u finansijskom sektoru. Finansijsko-poslovni magazin "Banke u BiH" organizator je tradicionalnog izbora najuspješnijih banaka u BiH, a i ove godine suorganizator je FinConf konferencije.

Inače, u ovoj godini Nova banka povećala je akcionarski kapital za preko 10 miliona maraka.

Najčitanije