Milan prekinuo lošu seriju

MILANO - Fudbaleri Milana savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Parme sa 3:1, u posljednjoj utakmici 21. kola italijanske serije A.

Tim Pipa Inzagija prekinuo je seriju loših rezultata i zasluženo osvojio bodove kojima se primakao gornjem dijelu tabele.

Sastav gostiju, koji je vjerovatno već izgubio šanse da izbjegne ispadanje iz elite, pokušavao je da napravi iznenađenje. Izjednačio je u prvom poluvremenu, ali su roso-neri zaigrali mnogo angažovanije u nastavku, pa su sa još dva pogotka osigurali uspjeh.

• Milan - Parma 3:1 (Menez 17. penal, 57, Zakardo 76 - Noćerino 24)

Odigrano ranije danas:

• Atalanta - Kaljari 2:1 (Bjava 18, Pinilja 90+4)
  • Ćezena - Lacio 2:1 (Defrel 60, Kataldi 77. autogol - Klose 87)
  • Kjevo - Napoli 1:2 (Britos 25. autogol - Cesar 18. autogol, Gabjadini 62)
  • Palermo - Verona 2:1 (Dibala 18, Markez 79. autogol - Tacidis 8)
  • Torino - Sampdorija 5:1 (Kvaljarela 16, 29, penal, 65, Amauri 75, Peres 90+3 - Obijang 77)
  • Udineze - Juventus 0:0
  • Sasuolo - Inter 3:1 (Zaza 17, Sansone 30, Berardi 90+3 penal - Ikardi 83)

Odigrano u subotu: Roma - Empoli 1:1, Ðenova - Fiorentina 1:1.