Radnik slavio na Grbavici

SARAJEVO - Za najveće iznenađenje drugog kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine pobrinuli su se fudbaleri Radnika iz Bijeljine, koji su kao gosti, u Sarajevu, savladali favorizovani Željezničar sa 2:1.

Željezničar je do vodstva došao u desetoj minuti drugog poluvremena kada je dobar centaršut Blagojevića u pogodak pretvorio Damir Sadiković. Sedam minuta prije kraja gosti ipak uspijevaju da izjednače preko Obradovića.

Potom je Ognjen Đelmić pogodio stativu, da bi gosti u samom finišu postigli pobjedonosni gol. Strijelac za 1:2 bio je Maksimović.

Željezničar nakon dva kola na kontu nema niti jedan bod, dok je Radnik ostvario stopostotan učinak.