Remi Partizana, Zvezda na dva boda zaostatka

Fudbaleri Čukaričkog i Partizana remizirali su (2:2) u derbi utakmici 20. kola Jelen Superlige Srbije.

Domaći su dva puta vodili, golovima Bojića u osmom i Stojiljkovića u 74. minutu, ali su gosti uspjeli da se vrate najprije preko Babovića u 14, da bi im bod donio Brana Ilić u 90. minutu.

Brđani su i u trećem uzastopnom meču remizirali i ostali na trećem mjestu sa deset bodova manje od rivala, dok su "crno-bijeli" upisali već treći prolećni remi, pa aktuelnom šampiona Crvenoj zvezdi bježe samo dva boda.

Osim pobjede Zvezde, odigrano je još pet mečeva, dok je Jagodina u prvom nedjeljnom meču poražena od Spartaka, piše B92.