Ostali sportovi

Sanja Tošić osvojila zlatnu medalju

SOKOLAC - Članica Kik-boks kluba "Glasinac" iz Sokoca Sanja Tošić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji do 70 kilograma na pojedinačnom seniorskom prvenstvu BiH u kik-boksu koje je proteklog vikenda održano u Trebinju i izborila pravo nastupa za reprezentaciju.

Trener ovoga kluba Predrag Bartula rekao je danas novinarima da je Tošićeva u finalnoj borbi pobijedila takmičarku iz Kik-boks kluba "Flektom" iz Tuzle Ninu Fejzić.

Na takmičenju u Trebinju učestvovalo je 113 takmičara iz 26 kik-boks klubova iz Republike Srpske i Federacije BiH.

On je napomenuo da je Tošićeva u ovoj godini učestvovala na pet takmičenja na kojima je osvojila četiri zlatne medalje i jednu srebrnu. Ona je prvak BiH u klasičnom olimpijskom boksu i kik-boksu i prvak Republike Srpske u kik-boksu.

Prema njegovim riječima, član Kik-boks kluba "Glasinac" Bogdan Ćivša osvojio srebrnu medalju u Trebinju u kategoriji do 67 kilograma, a izgubio je u finalu od takmičara iz Gacka Saše Slijepčevića, člana Kik-boks kluba "Tigar".