Borac poražen od Meškova

BANJALUKA - Rukometaši Borca poraženi su večeras od ekipe Meškova rezltatom 36:31 u okviru 13. kola regionalne SEHA Gasprom Јužni tok lige.

Banjalučki tim doživio je deveti poraz u ovogodišnjem izdanju takmičenja, dok je bjeloruski predstavnik upisao šestu pobjedu, javlja RTRS.

Borac je bio ravnopravan protivnik Meškovu do 13. minuta meča, kada gosti ulaze u seriju od tri gola zaredom (9:6) i povećavaju prednost do odlaska na odmor (18:11). Šampion Bjelorusije u 38. minutu susreta pravi ključnu razliku od 10 golova (25:15), koju iskusno drži do kraja meča za konačnih 36:31.

Najefikasniji u pobjedničoj ekipi bili su Vukić sa osam golova, dok su po pet postigli Špiler i Baranau.

U timu Igora Rađenovića, bolji od ostalih bio je Đukić sa devet pogodaka, sedam je postigao Nikolić a Јanković šest.

Crveno - plavi su u ovom meču imali podršku "Lešinara", koji su i na ovom susretu ukazali na stanje u kojem se nalazi Rukometni klub Borac.