Rukomet

Dodik podržao osnivanje Regionalne rukometne lige

Srna

BANjALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik pozdravio je osnivanje Regionalne rukometne lige i snažno podržao nastojanja igrača i rukovodstva Rukometnog kluba "Borac" da postignu što bolje rezultate u ovoj ligi, što će doprinijeti, ne samo afirmaciji rukometa na ovim prostorima, nego i grada Banjaluke i Srpske.

Predsjednik Republike naglasio je da je "Borac" klub duge i bogate tradicije, sa značajnim uspjesima na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni i izrazio uvjerenje da će u narednom periodu uspjeti da se ponovo afirmiše u regionalnim i evropskim takmičenjima.

U saopštenju iz kabineta predsjednika RS navodi se da su prilikom današnjeg prijema predstavnici "Borca" upoznali predsjednika Republike sa situacijom i planovima ovog kluba, povodom predstojećeg učešća u Regionalnoj rukometnoj ligi.   

Najčitanije