Sportovi na vodi

Vaterpolisti Srbije lako protiv Australije

ZRENJANIN - Vaterpolisti Srbije pobijedili su u Zrenjaninu selekciju Australije sa 19:6 (3:1, 5:1, 5:2, 6:2) u prijateljskoj utakmici.

Vaterpolo reprezentacija Srbije je poslije dvije decenije odigrala utakmicu u Zrenjaninu. Najefikasniji u reprezentaciji Srbije bio je Filip Filipović sa četiri postignuta gola, dok su Slobodan Nikić i Dušan Mandić dali po tri.

Izabranici Dejana Savića su već u prve dvije četvrtine obezbijedili veliku prednost, pa je do kraja susreta viđeno dosta atraktivnih poteza i golova. Publika je posljednji minut utakmice ispratila na nogama uz ovacije srpskim igračima, objavljeno je na sajtu Vaterpolo saveza Srbije.