Božinov donio pobjedu Partizanu protiv Tereka

VILDON - Fudbaleri Partizana pobijedili su danas ruski Terek iz Groznog sa 1:0 (0:0) u trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Sloveniji.

Jedini gol na meču postigao je Bugarin Valeri Božinov u 56. minutu iz penala. Prethodno je jedanaesterac za crno-bijele iznudio Abubakar Oumaru, koji je debitovao za tim Zorana Milinkovića.

Na utakmici protiv Tereka povrijedio se Brazilac Fabrisio, koji je morao da napusti igru u 17. minutu zbog bolova u zadnjoj loži.

Ranije danas kombinovani sastav srpskog šampiona pobijedio je ekipu Aluminija iz Kidričeva sa 4:0.

Naredni meč na pripremama fudbaleri Partizana odigraće u srijedu, 8. jula, protiv mađarskog Vašaša.