Lester ubjedljiv protiv Njukasla

LESTER - Fudbaleri Lestera pobijedili su danas na svom terenu Njukasl sa 3:0 (2:0) u prvom meču 35. kola Premijer lige.

Lester je nastavio sa dobrim partijama u završnici sezone, dok je Njukasl pretrpio osmi uzastopni poraz. "Lisice" su ostvarile peti trijumf na posljednjih šest mečeva i sada imaju 34 boda, četiri više od Sanderlenda koji je u opasnoj zoni i ima dvije utakmice manje.

Domaćin je poveo poslije samo 36 seknudi preko Leonarda Uljoe, na 2:0 povisio je Morgan u 17. minutu, a konačan rezultat postavio je Uljoa početkom drugog poluvremena iz penala.

Prvi pogodak argentinskog napadača peti je najbrži gol u engleskom šampionatu ove sezone.