Ovako je Halilović proslavio svoj prvi gol u Primeri (VIDEO)

Alen Halilović apsolutno je oduševio u pobjedi Sportinga kod Espanyola. Gosti iz Gijona slavili su 2:1, a hrvatski reprezentativac zabio je gol za vodstvo svoje ekipe u 10. minuti.

Halilović se neposredno na kraju utakmice oglasio na Instagramu, napisavši: “Idemooooo ekipaaaa, tri bodaaaa, gooool!”

Menendez donio pobjedu u posljednjim sekundama utakmice

Uistinu ima razloga za slavlje, zabio je prekrasan pogodak, a njegova ekipa je uspjela u posljednjim sekundama iščupati pobjedu, tek drugu u prvenstvu. Caicedo je prvo promašio jedanaesterac u 30. minuti, a onda izjednačio za Espanyol u 62., da bi Alex Menendez u 92. minuti zabio za veliko slavlje gostiju.

Tako je Haliloviću gol postao još slađi…