Stuani pogodio za trijumf Espanjola nad Granadom

BARSELONA - Fudbaleri Espanjola savladali su danas u Barseloni ekipu Granade sa 2:1 (1:0) u utakmici 15. kola prvenstva Španije.

Najzaslužniji za četvrti trijumf Espanjola ove sezone bio je urugvajski napadač Kristijan Stuani, koji je u 90. minutu savladao golmana gostiju.

Domaćin je poveo golom Saiseda u 34. minutu, a izjednačnje Granadi doneo je El Arabi pola sata prije završetka meča.

Gosti nisu uspjeli da izvuku bod, a u posljednjih desetak minuta imali su igrača manje, pošto je Huan Karlos isključen zbog drugog žutog kartona.

Nakon ove pobjede tim iz Barselone izjednačio se na 11. mjestu na tebeli sa Rajom Valjekanom, koji takođe ima 17 bodova.