Vest Bromvič i Liverpul podijelili bodove, novi poraz Njukasla

LONDON - Fudbaleri Vest Bromvič Albiona i Liverpula odigrali su neriješeno 0:0 u utakmici 34. kola Premijer lige.

Liverpul je propustio priliku da zabilježi pobjedu i odmakne na tabeli Totenhemu i Sautemptonu, koji su ranije danas podijelili bodove (2:2).

Njukasl je kod kuće izgubio od Svonsija sa 3:2 i sve je bliži zoni ispadanja. "Svrake" su povele u 20. minutu preko Pereza, ali to im nije pomoglo da izbjegnu sedmi uzastopni poraz. Golovima Oliveire, Sigurdsona i Corka Svonsi je došao do preokreta.

Poraz domaćina ublažio je Sim de Jong u 88. minutu.

Lester je savladao na gostovanju Barnli golom Vardija u 60. minutu. Zanimljivo je da je samo nekoliko trenutaka ranije domaćin propustio veliku priliku da povede, pošto Tejlor nije iskoristio penal.

Rezultati i strijelci 34. kola Premijer lige:

Sautempton - Totenhem 2:2 (Pele 29, 65 - Lamela 43, 70)

Barnli - Lester 0:1 (Vardi 60)

Kristal Palas - Hal 0:2 (N'Doje 51, 90+2)

Njukasl - Svonsi 2:3 (Perez 20, De Jong 88 - Oliveira 45+2, Sigurdson 50, Kork 71)

Kvins Park Rendžers - Vest Hem 0:0

Stouk - Sanderlend 1:1 (Adam 27 - Vikam 1)

Vest Bromvič Albion - Liverpul 0:0