Zvezda samo do boda protiv Metalca

GORNJI MILANOVAC - Fudbaleri Metalca i Crvene zvezde remizirali su (0:0) u Gornjem Milanovcu u pretposljednjoj utakmici drugog kola Superlige Srbije.

U prvom meču dva rivala na novom stadionu u Gornjem Milanovcu nije nedostajalo uzbuđenja.

Možda bi u ovom duelu za sva tri boda najviše trebalo da žali Metalac, odnosno vezista Nemanja Mladenović, koji je pogodio prečku u 10. i stativu u 92. minutu.

Ekipa Miodraga Božovića ponovo je pokazala dosta slabosti sa starta sezone, a sve što su uradili bilo je u posljednjih 10 minuta igre.

Prvo je Luka Jović poslije centaršuta Savićevića pogodio ugao gola Metalca, ali je golman Nemanja Belić sjajno reagovao, a najbliži vođstvu crveno-bijeli su bili u 90. minutu kada je Mamadu Mbođ iz peterca pogodio prečku.

Rezultati i strijelci 2. kola Superlige

• Radnik - Vojvodina 2:2 (Stojanović 4, Ćulum 10. - Ožegović 36, Ivanić 66)
  • Voždovac - Borac 0:2 (Živković 8. penal, Vujaklija 78)
  • Partizan - Jagodina 6:0 (Božinov 12. penal, 13, A.Živković 15, Ninković 48, Šaponjić 69, 78)
  • Javor - Spartak 2:0 (Dražić 16, Docić 22. penal)
  • Mladost - Novi Pazar 1:1 (Jovanović 41 - Pavlović 18)
  • Radnički Niš - OFK Beograd 1:0 (Ðuričković 75. penal)
  • Metalac - Crvena zvezda 0:0