Hronika

Gorio auto u Banjaluci

Gorio auto u Banjaluci
Foto: Jelena Đurđević | Gorio auto u Banjaluci
N.N.

BANJALUKA – Sinoć je u banjalučkom naselju Centar došlo do većeg požara na automobilu.

Vozilo je bilo parkirano na proširenju u Gundulićevoj ulici i sudeći prema fotografijama požar nije zahvatio druge automobile, prenosi Glas Srpske.

Na lice mjesta je izašla Vatrogasna brigada koja je uspjela savladati vatrenu stihiju.

Za sada nema informacija o povrijeđenima i uzroku požara.

Najčitanije