Hronika

Detalji velike pljačke u Banjaluci: U tri torbe odnijeli dva miliona KM

Detalji velike pljačke u Banjaluci: U tri torbe odnijeli dva miliona KM
Foto: Dražen Pozderović | Novi detalji velike pljačke u Banjaluci: U tri torbe odnijeli dva miliona KM
Nezavisne novine

BANJALUKA - Nepoznati razbojnici ukrali su danas oko dva miliona konvertibilnih maraka u filmskoj pljački u banjalučkom naselju Lauš, javljaju mediji.

Kako saznaje ATV, lopovi su ogromnu količinu novca odnijeli u tri torbe.

Pljačka se dogodila oko 16 časova kada su razbojnici vlasnici mjenjačnice napravili sačekušu.

Sumnja se da je pljačka bila tipovana i da su maskirani razbojnici tačno znali da se radi o velikom iznosu novca.

Prema saznanjima ATV-a, oni su vlasnicu mjenjačnice čekali pred kućom u kojoj živi.

Kompletan grad je blokiran, na izlazima iz Banjaluke su policajci naoružani dugim cijevima i traga se za pljačkašima.

Vezane vijesti:

Filmska pljačka u Banjaluci: U sačekuši oteli više stotina hiljada maraka

(ATV)

 

Najčitanije