Borac bez polufinala

​Fudbaleri Borca ostali su bez plasmana u polufinale Kupa BiH pošto su večeras na Gradskom stadionu u Banjaluci poraženi od Željezničara s 0:2.

Sve do sredine drugog poluvremena oko 5.500 gledalaca na tribinama moglo je da vidi rovovsku borbu dva tima bez mnogo pravih prilika. Banjalučani su nešto bolje stajali na terenu i kada se očekivalo da će izvršiti još jači pritisak na protivnika usljedio je hladan tuš pošto je u 67. minutu autogol postigao Nemanja Janičić.

Samo tri minuta kasnije gosti su uduplali vođstvo, a ovog puta gol je postigao Semir Štilić. Domaći su vršili pritisak u posljednjih 20 minuta, ali golova više nije bilo.

Banjalučani su tako završili takmičenje u četvrtfinalu, dok će Željezničar nastaviti borbu za trofej.