Četvrta pobjeda Borca u nizu

Četvrtom pobjedom u nizu fudbaleri Borca nastavili su pohod ka vrhu tabele u BHT Premijer ligi BiH.

U meču 14. kola na Gradskom stadionu u Banjaluci "crveno-plavi"  su savladali Tuzla Siti sa sigurnih 2:0.

Golove su postigli Stojan Vranješ iz penala u finišu prvog poluvremena, dok je u nastavku meča pogodak postigao Saša Kajkut.

Treba istaći da su gosti igrali sa igračem manje cijelo drugo poluvrijeme pošto je crveni karton dobio Samir Efendić i to nakon što je skrivio penal.

Banjalučani su sada četvrti na tabeli sa 24 boda i imaju četiri boda manje od lidera Sarajeva.

Tuzla Siti je sada peta takođe sa 24 boda. Borac u sljedećem kolu dočekuje Radnik i imaće sjajnu priliku da pobjedom napravi novi skok na tabeli bh. elite.