Golman nokautirao sudiju u Bihaću

Jedinstvo je u Bihaću danas pobijedilo Novi Travnik u 14. kolu Prve lige Federacije BiH rezultatom 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je Anes Nuspahić iz penala u prvoj minuti nadoknade.

Nakon toga su se desile užasne scene na stadionu u Bihaću, a stradao je glavni sudija Ismet Ibrahimkadić.

"Nokautiran je sudija  Ibrahimkadić od golmana Novog Travnika, ležao je nekoliko minuta na terenu", navedeno je Facebook stranici Prva liga.

Gosti sudiji Ismetu Ibrahimkadiću i asistentu Edinu Redžović  zamjeraju navodni aut koji je dosuđen za Jedinstvo, umjesto za njih, prije jedanaesterca, pa je poslije utakmice živce izgubio upravo mladi golman Elvir Trako koji je udario sudiju iz Tešnja.

Sve se desilo nakon posljednjeg sudijskog zvižduka, a posla će sada biti za Disciplinsku komisiju NS Federacije BiH.