BANJALUKA - U Banjaluci je počeo da pada snijeg.
Kao što su meteorolozi najavili da će danas poslijepodne početi da pada snijeg to se i dogodilo.

Za razliku od jutarnje i temperature u toku dana, koja je dostigla i do 18 stepeni, trenutno je živa u gradu na Vrbasu pet stepeni.

U toku noći srijeda na četvrtak temperatura će otići u minus i prema najavama meteorologa spustiće se do - 4 stepena.