Film i serije

Dženifer Grej odbila ulogu u rimejku „Prljavog plesa“

Dženifer Grej odbila ulogu u rimejku „Prljavog plesa“
Dženifer Grej odbila ulogu u rimejku „Prljavog plesa“
N.N.

Dženifer Grej, najpoznatija po ulozi Bejbi Haumen u filmu Prljavi ples sa Patrikom Svejzijem, odbila je ponudu TV ABC-a da glumi u novom rimejku istoimenog filma.

„Pitali su me da uradim nešto za šou i ja sam stvarno polaskana što sam bila uključena, ali jednostavno osjećam da mi to ne odgovara“, kaže glumica. „Neću vam reći koju su mi ulogu ponudili, ali otkriću vam da nije uloga Bejbi.“

Mlada glumica Ebigejl Breslin, koja se proslavila ulogom u filmu „Little Miss Sunshine”, zaigraće kao Bejbi u ovom tročasovnom TV filmu, dok će ulogu Džonija Kasla igrati Kolt Prejts.

Iako se Grej neće pojavljivati u rimejku, kaže da se raduje filmu.

“Uvijek sam zainteresovana da vidim šta se još može izvući iz nečega. Voljela bih da vidim šta su smislili”, rekla je ona.

“Tomi Kejl ga režira, a ja sam opsjednuta ‘Hamiltonom’, tako da me uzbuđuje sve to. Mislim da su uključili divne glumce i jedva čekam da pogledam film”.

(Metro.co.uk)

Najčitanije