Film i serije

En Hatavej odustala od popularne komedije: Razlog eksplicitna scena?

En Hatavej odustala od popularne komedije: Razlog eksplicitna scena?
Foto: Tanjug/AP | En Hatavej odustala od popularne komedije: Razlog eksplicitna scena?

Set Rogen otkrio je zašto je En Hatavej napustila popularnu komediju "Zalomilo se" (Knocked Up), iako je u početku bila odabrana za glavnu ulogu.

Glumica je, kako je naveo, odustala jer joj se nije svidjela jedna izrazito eksplicitna scena.

Romantična komedija iz 2007. godine prati Bena Stouna (Rogen), koji nakon jedne noći provedene sa Alison Skot, koju je na kraju odigrala Ketrin Higl, saznaje da će postati otac, što ih podstiće da pokušaju da izgrade odnos.

Ekstreman prikaz porođaja

Film je bio veliki hit, ali prema Rogenovim riječima, mogao je da izgleda potpuno drugačije. Tokom nedavnog gostovanja u podkastu "The A24 Podcast", glumac je razgovarao sa Olivijom Vajld, koja je otkrila da je i sama bila na audiciji za ulogu Alison, ali je nije dobila. 

Rogen je zatim rekao da je Hatavej odustala od filma, na šta ga je Vajld pitala da li je tačna glasina da je razlog bio scena sa bebinom glavom. Set je odgovorio da je i njemu tako objašnjeno.

"Da, tako su mi barem rekli. Moglo je da bude i sto drugih razloga. Nije joj se svidjelo da se eksplicitno prikazuje porođaj. Jednostavno je smatrala da to nije njen stil. Mi smo već počeli sa probama… možda je samo zaključila: "Ovo nije za mene". Vjerujem joj da je razlog bio taj - ispričao je glumac.

Spomenuta scena eksplicitno prikazuje porođaj, a reditelj Džad Apatou je ranije izjavio da ju je ubacio jer je želio da prikaže kako porođaj stvarno izgleda.

"Istorija je pokazala da je En tokom godina bila u pravu za mnogo više stvari nego ja. Zato mislim da je i tada bila u pravu" zaključio je Rogen.

Malo je vjerovatno da Hatavej žali zbog te odluke. U godinama koje su uslijedile izgradila je impresivnu karijeru i postala jedna od najvećih zvijezda u Holivudu, prenosi 24Sedam.

Najčitanije