Folk pjevač Aca Lukas hitno je primljen u Urgentni centar, a sada je otkriven i razlog.
Vijest da je Aca Lukas hitno primljen u Urgentni centar iznenadila je javnost, a pjevač je otkrio zbog čega je hospitalizovan.
"Dobro sam, imao sam probleme sa stomakom. Zadržali su me par dana da se oporavim... Sve je okej", kratko je izjavio Lukas.
O tome da je Aca u bolnici najprije se oglasio njegov muzički producent Saša Mirković:
"Istina je da je Aca Lukas završio u bolnici. Osetio je umor i malaksalost, ali su mu uradili detaljne preglede. Samo ću vam reći da se preforsirao, jer je prethodnih dana i nedelja puno radio... Dali su mu vitaminski koktel", rekao je on i dodao za Kurir da Lukas prima vitaminsku infuziju.
"Pripremam ga za Evroviziju jer smo sigurni da ćemo da pobedimo, uskoro ga šaljem na visinske pripreme", našalio se Mirković za Kurir.