Prije samo nekoliko dana Lepa Brena i njen dragi Boba proslavili su godišnjicu braka. Prije 31. godinu poznati par izgovorio je sudbonosno „da“ pred više od pet stotina zvanica, a o njihovoj svadbi se i danas priča.
I nakon toliko godina svoju ljubav slave kao prvog dana, te su odlučili da sebe počaste egzotičnim putovanjem na kome će imati vremena da se posvete jedno drugom.
"Pošto Boba i ja nismo proslavili našu godišnjicu braka jer smo mnogo radili u ovoj godini i zaista smo imali jako malo vremena rešili smo da otputujemo. Boba je tokom cele godine radio, ali i ja takođe. Brojni nastupi, turneje, privatan biznis koji sam pokrenula i eto nije bilo vremena za odmor. Zato u januaru idemo u Argentinu, bižemo u Čileu, Brazilu, tako da jedva čekam!", rekla je za Grand.
Podsjetimo, Lepa Brena je nedavno bila na američkoj turneji gdje je ponovo postavila ozbiljan rekord, a prije samo tri mjeseca pokrenula iniju ženskih čarapa pod imenom „Lady B“.
Ko je došao na ideju za novi biznis ali i po čemu su to čarape jedinstvene.
"Ovo je u stvari ideja i moja velika želja iz 1987. godine zato što su čarape, kao što znate, deo modne kolekcije koja se cepa najviše. Kada sam se ja rodila, rodile su se i čarape. Ta moja velika želja uspela je da se realizuje kada je krenula korona. Bobu mogu da nazovem ne samo čovekom koji ispunjava moje želje, nego realizuje nešto što je za mene bila nemoguća misija. Zahvaljujući njemu, njegovoj upornosti i kao i Filipovoj želji da se uključi u ceo naš projekat, sa svojim realizatorskim idejama kreirali smo čarape „Lady B“ koje će moći da nose sve dame bez ozbira na kilograme i godine", istakla je pjevačica tom prilikom.
(GrandTV)