Najbolji teniser svijeta Novak Đoković posjetio je pozorište "Ulises" na poziv glumca Radeta Šerbedžije i podržao njihov glumački ansambl na dan prvog izvođenja predstave "Pečat" Borne Vujčića.
Đoković, koji je poznat zaljubljenik u teatar, udružio je prvi put snage sa Šerbedžijom i u boćanju odnio zasluženu pobedu protiv "Ulisesovih" snaga.
Prvi reket svijeta najavio je skori povratak u "Ulises" na neku od predstava koje se igraju na Velikim i Malim Brionima do kraja leta.
(vesti-online.com)